ENGLISH
Add a Twitter-hez Add a Facebook-hoz Add a Startlaphoz Add a Google Reader-hez Add az RSS olvasódhoz

Mini Cooper a rally-ban - dtm - Új Hozzászólás | Válasz

RÉGEN MENTEK ELÉG KEMÉNY MINIK A RALLY-BAN DE NEM MAGYARORSZÁGON SAJNOS TÖBBSZÖR IS KIZÁRTÁK A MINIKET AZ ELSŐ HELYRŐL

47 |  - Lord | Előzmény | Új Hozzászólás | Válasz 2014.10.01. 20:08:28
Köszi Kaszi! Rajta leszünk! :)
46 |  - Kaszi | Új Hozzászólás | 7005 2014.10.01. 10:42:22
 Gratulálok Zoli! Csak így tovább!
45 |  - Lord | Előzmény | Új Hozzászólás | Válasz 2014.09.30. 19:50:28
Köszi, köszi igyekszünk!
44 | Lord Racing - Linczy | Előzmény | Új Hozzászólás | Válasz 2014.09.30. 13:17:23
Gratulálok Zoli, ez derék dolog! A legméltóbb öregbítése a Mini hírnevének! Csak így tovább!
43 |  - Lord | Előzmény | Új Hozzászólás | Válasz 2014.09.30. 6:31:38
Köszönöm szépen!!!
42 |  - BMC.Hu | Előzmény | Új Hozzászólás | Válasz 2014.09.28. 7:54:26
 Papp Zoli tegnap ezüstérmes lett az évadzáró versenyén (kímélni kellett a technikát sajnos). Sebaj, mert így is megvan az idei évad ABSZOLÚT első helyezése!!! Nem semmi a srác!
41 | . - BMC.Hu | Előzmény | Új Hozzászólás | Válasz 2014.06.16. 10:10:43
40 |  - Lord | Előzmény | Új Hozzászólás | Válasz 2014.04.13. 21:26:12
Köszönjük szépen, nagyon jófejek vagytok! Ha lesz videoanyag megosztom :)

Szerk 2014.04.13. 21:26:49
39 |  - rehatibi | Új Hozzászólás | 6890 2014.04.13. 20:55:35
ÓRIÁSI GRATULA !!!
38 |  - BMC.Hu | Új Hozzászólás | 6890 2014.04.13. 18:37:15
Két hete Zoli annak ellenére is hozta a versenyt, hogy sikerült egy érvénytelen és egy 20 sec-es büntit autóznia :-o. Ma viszont végre "emberére" akadt. Egy Skoda Felicia Kitcar-ral vívott az első helyért. Körönként javított, de végül a Felicia került ki győztesen a harcból. Ezúton is gratulálunk neki a győzelméhez! Üzenjük, hogy ne higgyen azoknak, akik azt mondják, hogy nem volt nehéz, hiszen a Skoda épített versenyautó, míg a mi Minink napi használatos szériaverda. Csak az örömét akarják elrontani a gonoszok ;-).
37 |  - BMC.Hu | Új Hozzászólás | 6890 2014.03.23. 19:24:39
Ma Pécsett a Plázánál tartott szlalom versenyen késhegyre menő fej-fej melletti viadal alakult ki a versenyzők között a 2., 3. helyezésért, miután a mezőny konstatálta, hogy az élen végző Mini befoghatatlan :-). Ezúton is gratulálunk Papp Zoltánnak, emellett köszönjük, hogy ismét tanúbizonyságát adta híres visszafogottságának, és csak 3-4 másodpercet vert a többiekre.
36 |  - Lord | Előzmény | Új Hozzászólás | Válasz 2013.11.19. 6:15:57

Egy kis összefoglaló a szlalomról:

Szerk 2013.11.19. 6:19:49
35 |  - Lord | Előzmény | Új Hozzászólás | Válasz 2013.11.18. 7:03:54

Köszönöm szépen a kedves szavakat!

Zoli

34 | Papp Zoli - AdminAndi | Előzmény | Új Hozzászólás | Válasz 2013.11.17. 17:46:20
 Gratulálunk Zolinak!

Nagy öröm ilyet olvasmi, mert a Mini erre is való!!

Linczy&Andi&Juli
33 |  - BMC.Hu | Előzmény | Új Hozzászólás | Válasz 2013.11.16. 21:31:44
Ma egy Klubtársunk kategóriagyőzelmet és abszolút 2. helyezést szerzett Pécsett a Pláza Szlalom bajnoki futamán. Olyan autókat utasított maga mögé a 40+ indulós mezőnyben, mint Ranga László Mitsubishi Evo-ja, vagy a verseny speciál Wartburg alapú szöcske, körönként nem egészen egy másodperces hátránnyal kapva ki egy Opel Kadett GSI rallyautótól.

Papp Zoli érdemeit tovább növeli, hogy autója gyakorlatilag szériaközeli, és mért körein zömmel ballaszttal nehezítve indult (pl én...)...

32 |  - rehatibi | Előzmény | Új Hozzászólás | Válasz 2012.05.19. 13:40:52
Hali !!

Tudtam. Garatula, jó nagy.  Még attól is nagyobb.

31 |  - BMC.Hu | Új Hozzászólás | 6504 2012.05.19. 9:40:03
Legépkönyveztünk.
30 |  - BMC.Hu | Új Hozzászólás | 6504 2012.05.17. 19:29:50
Minis üdv!

Május 18.-án pénteken megkísérel Historic Rally Gépkönyvet szerezni egy mini Magyarországon.
Akit esetleg érdekel, 16 órakor a Jókai utca 25.-ben (1215, Csepel Autocenter Kft) lesz.

Kérlek drukkoljatok!
Gergő
29 |  - zoli | Új Hozzászólás | 6504 2011.09.05. 19:47:57

4:35-nél érkezik egy Cooper S, ha jól láttam...

28 | A Rallye hőskorában - Linczy | Új Hozzászólás | 6504 2011.07.31. 17:05:31
Az alábbi linken található videó önmagában is nagyon érdekes, de számunkra a 9:49 és 12:10 közötti rész a fontos, igazán ritkán látott felvétel.
Lapozó: 1 2 3