Elindult a jelentkezés az IMW-re! Küldd vissza a reglapot június 19-ig!

Kedves minis barátunk!

Mint arról korábban értesülhettél, a XXVII. International Mini Weekend, klubunk szokásos nyári nagytalálkozója idén a Szigetköz szívében, Lipóton lesz. A dátum a régi, július második hétvégéje, idén július 6-10. Szállást már kellett foglalni, a kemping népszerűsége miatt március 31-ig. Ha ezt valami miatt elmulasztottad, akkor se csüggedj, jelentkezz mielőbb, talán találunk még szálláshelyet. Ez a mostani meghívó levél – a korábbi ígéreteinknek megfelelően – a részletes programot tartalmazza, ez alapján kell egy újabb találkozó regisztrációs lapot visszaküldeni (mellékelve) a szervezőknek 2022. június 19-ig az imwlipot@gmail.com emailcímre! (akár erre a levélre a válasz mindenkinek gombra kattintva)

További részletek itt: https://miniclub.hu/events/xxvii-international-mini-weekend-lipot/

Regisztrációs lap: XXVII_IMW_részvételi_reglap